Trampki DC – ponadczasowa klasyka

W tym artykule:

Marka DC Shoes powstała w 1993, a jej twórcami byli dwaj wielbiciele sportów ekstremalnych Ken Block i Damon Way. Towarzyszyła im idea, by tworzyć obuwie i odzież dla osób, które podzielają ich zainteresowania. I dlatego właśnie obuwie DC Shoes jest przystosowane do uprawiania sportów niebezpiecznych, w tym jazdy na snowboardzie i deskorolce.

Podbój światowych rynków

W niedługim czasie od powstania, bo w 1994 roku marka złączyła siły z francuską grupą Quicksilver i podbijała kolejne światowe rynki, rozszerzając swoja popularność. Kultowym produktem tej marki są tenisówki i trampki DC, mające spore grono wielbicieli. Jednak po pewnym czasie firma rozszerza swoją działalność i rozpoczyna produkcję również obuwia dziecięcego, akcesoriów sportowych, kurtek i odzieży.

Ponadczasowa klasyka

Trampki DC mają swoich zwolenników przede wszystkim wśród ludzi lubiących wygodę, ale również niebanalny wygląd. Trampki DC cenione są przede wszystkim przez tych, którzy uwielbiają ponadczasową klasyką i dobry styl, a grono ich zwolenników wykracza poza krąg ludzi aktywnych.

Trampki DC w doskonały sposób łączą w obie charakterystyczne wzornictwo oraz funkcjonalność. Cechą charakterystyczną dla tych butów jest niskoprofilowość. Wysoki komfort noszenia przyczynił się do tego, iż trampki możemy spotkać na ulicach miast nie tylko na stopach amatorów sportów ekstremalnych, ale również „zwykłych” ludzi.

 

dc-crisis-high dc-trase-tx-se dc-trase-tx-se1