Trampki idealne na zimę – Lacoste Esparre Winter

W tym artykule:

Gdy spada temperatura, a na ulicach zaczyna pojawiać się śnieg, z westchnieniem chowasz swoje sneakery do szafy? Bez obaw! Nie musisz rezygnować z ulubionego streetlooku nawet zimą. Jak to możliwe? Kompromisem między ciepłem, wygodą i ulubionym miejskim lookiem są Lacoste Esparre w edycji winter – trampki idealne na zimę.

Sezon pod znakiem Lacoste!

Francuski brand z krokodylem nie bez powodu jest uznawany za kultowy. Od początku swojego istnienia, a więc od lat 20. ubiegłego wieku może szczycić się produktami najwyższej jakości. Zarówno odzież, jak i buty czy dodatki są po prostu niezastąpione. To właśnie projektanci Lacoste wylansowali styl, który dziś nazywamy sporty & stylish – sportową elegancję, pełną klasy a jednak swobodną. Dziś to brand, który jednoznacznie kojarzy się z tym, co najlepsze, a każdy kolejny model i produkt to coś, na co zasługują mistrzowie. Nie inaczej jest ze skórzanymi trampkami Esparre Winter, które zapewnią Ci modny i swobodny miejski look również po sezonie. Z nimi przejdziesz zimę w najlepszym stylu!

Modnie i wygodnie

Co decyduje o tym, że zimowa edycja trampek Lacoste jest taka dobra? Przede wszystkim to charakterystyczna dla tego brandu jakość. Każdy elementy tych butów – doskonale wyprofilowana cholewka, miękka wyściółka, grubsza podeszwa i bieżnik – wykonano z najlepszej jakości materiałów i z precyzją nabywana latami. Wszystko po to, by nie zawiodły Cię niezależnie od warunków! Prosty i elegancki dizajn doskonale wpasuje się w każdą miejską stylizację, nadając jej sportowego charakteru z nutą ponadczasowej elegancji. Wykonana ze skóry cholewka świetnie przylega do stopy i nie pozwala, by wilgoć dostała się do środka, a miękkie wypełnienie gwarantuje utrzymanie ciepła. O komfort termiczny zadba również pogrubiona podeszwa, świetnie izolująca od chłodnych nawierzchni. Czy to już wszystko? Otóż nie! O to, by każdy krok był pewny, niezależnie od nawierzchni dba również pogłębiony bieżnik i o chropowatej powierzchni. Czy śnieg, czy lód – w tym butach na pewno nie upadniesz! Lacoste Sparre Winter to doskonale przemyślana konstrukcja, która pozwoli Ci cieszyć się streetwearowym lookiem bez względu na okoliczności. Z nimi miasto będzie Twoje – także zimową porą!