TIP: Z czym nosić trampki?

W tym artykule:

Na siłownię, na spacer po mieście, a może na imprezę i do sukienki? Czy sportowe tenisówki to materiał na ciekawą stylizację? Popularne trampki mogą na Tobie wyglądać dziewczęco, kobieco lub seksownie, wszystko zależy od tego, w jakim pokażesz je otoczeniu.

Trampki często postrzegane są jako buty młodzieżowe i dziecięce, dlatego dojrzalsze kobiety niechętnie po nie sięgają. To buty nieformalne, które mieszczą się w stylu casual. Są wygodne i uniwersalne, ale warto wiedzieć z czym je połączyć, aby nie wyglądać infantylnie. Co zatem mamy zrobić, by wyglądały modnie i ciekawie pod względem stylistycznym? Dobrać dla nich odpowiednie towarzystwo!

W „dorosłej” wersji trampki są sportową odmianą półbutów typu oksford. Zatem noś je do takich zestawów, które pasują do sznurowanych oksfordów, ale z większą dozą luzu.
Latem warto nosić trampki do zwiewnych i dziewczęcych sukienek. Świetnie będą prezentować się te koronkowe albo bawełniane, możesz także wybrać rozkloszowane lub zupełnie proste. Bardzo modnie wypadają zawsze sukienki w paski lub inne wzory. Ważne, by linia spódnicy kończyła się ponad kolanami, tylko w ten sposób uzyska się efekt bardzo dziewczęcej stylizacji. Można także nosić ulubione trampki tak, jak nosi się balerinki – do spodni rurek lub cygaretek. Należy jednak pamiętać o zachowaniu ciągłości koloru, by nie skracać optycznie nóg.

Oferta trampek jest bardzo szeroka, dlatego nie musimy sięgać po ich najbardziej młodzieżową i najpopularniejszą wersję. Dla dziewczyn, którym ciężko rozstać się z obcasami polecamy wersję na koturnach. Jeśli chcecie uzyskać kilka dodatkowych centymetrów, ten wybór Wam w tym pomoże.