Vansy na jesień-zimę?

W tym artykule:

Miłośnicy butów sportowych mogliby nosić swoje ulubione modele nawet cały rok. Niestety pogoda nie zawsze im sprzyja. Nie oznacza to jednak, że musisz rezygnować ze swoich butów, gdy tylko zrobi się zimno i mokro. Marki sportowe już dawno dostrzegły zapotrzebowanie na jesienne wersje swoich flagowych modeli. Tak powstały buty, które zachowując swój klasyczny kształt odpowiadają trudnym wymogom pogodowym, które panują jesienią i zimą. W marce Vans takim właśnie modelem są Vansy MTE. Czym się charakteryzują?

Ciepłe i wodoodporne

Przede wszystkim na pierwszy rzut oka widać, że te buty są typowo jesienne. Mają cholewkę, która sięga powyżej kostki, zapewniając jej stabilność nawet na śliskich nawierzchniach. Poza tym wystarczy spojrzeć na rodzaje użytych materiałów, by przekonać się, że MTE z pewnością wytrzymają jesień i zimę i to w świetnym stanie. Część z nich uszyta jest ze skóry, część z zamszu. Jak wiadomo tego typu materiały można łatwo zaimpregnować przed nadmiernym wchłanianiem wilgoci i brudu. Poza tym wnętrze wyścielane jest dodatkowymi wkładkami z polaru, które zapewniają naszym stopom ciepło w nawet najbardziej chłodne czy mroźne dni. Bardzo praktycznym rozwiązaniem, które zastosowano w tych butach jest warstwa izolacyjna, umieszczona pomiędzy podeszwą buta a jego cholewką. Dzięki niej mamy pewność, że żadna woda ani zimno nie dostaną się do wnętrza naszych sneakersów.

Jak je nosić?

O tym, że są niezwykle praktyczne i komfortowe nikogo nie trzeba przekonywać. Zespół różnych przydatnych i funkcjonalnych rozwiązań, jakie zostały zastosowane w konstrukcji tych butów jest dowodem na to, że nie zmarzniemy w nich, a nasze stopy pozostaną suche. Do dyspozycji mamy jednak całą gamę kolorystyczną. Wszystkie wyglądają bardzo efektownie i tylko od ciebie zależy, które z nich najbardziej pasują do twojego stylu. Vans MTE to buty idealnie nie tylko do casualowych outfitów z dżinsami. Prezentują się równie ciekawie w zestawie ze spódnicą i grubymi rajstopami!mte-delpato-blk mte-vans shoe-sk8hi-mte-honey vans-mte-holiday-2015