Trampki z motywami zwierzęcymi – przegląd kolekcji Vans i Converse

W tym artykule:

Akcenty zwierzęce w modowym klimacie są obecne nie od dziś. Już w latach 70’ XX wieku pojawiły się na skórzanych kurtkach Roberta Cavalli w postaci stylowych nadruków. Intrygujące, energetyczne ciągle powracają i inspirują na nowo. Zobaczcie propozycje z najnowszych kolekcji Converse i Vans.

W obecnym sezonie, zwierzęce akcenty widzieliśmy już u Pucciego w formie czarno brązowych pasków zebry, a Ungaro zaskoczył ciekawym zestawieniem cętek z grochami. Jednym zdaniem – pełna zabawa modą. Zaczepne cętki geparda, wężowa skóra, kontrastujące paski zebry dodadzą charakteru niejednej stylizacji. Możemy je nosić w eleganckich zestawieniach, ale sprawdzą się też jako uzupełnienie luźnego, sportowego looku.

Na przekór jesienno-zimowej szarówce, motywy zwierzęcej sierści pojawiły się na modowym symbolu buntu i niezależności – niezawodnych butach Vansa i kultowych trampkach Conversa. To doskonała propozycja dla każdego kto nie znosi nudy i rutyny.

buty,lifestyle,vans-authentic,20376363-smallCętki – jeden z najbardziej lubianych zwierzęcych akcentów. Tym razem w wersji Black&Blue!

buty,lifestyle,vans-authentic,20376295-smallDrapieżny wzór tygrysich pasków, to buty z charakterkiem – doskonała propozycja dla pewnych siebie indywidualistów.

buty,lifestyle,vans-era,20376243-smallPołączenie sportowej szachownicy klimatem z toru gokartowego z kultowymi cętkami – buty dla dynamicznych, pełnych energii kobiet.

buty,lifestyle,vans-authentic,20376359-smallBiały tygrys – nowocześnie i stylowo…

buty,lifestyle,vans-chukka-slim,20376323-smallWysokie Vansy z motywem zebry, idealne uzupełnienie luźnych jak i eleganckich stylizacji.

buty,lifestyle,converse-chuck-taylor-all-star,20822416-smallCętki po raz trzeci! Tym razem bardziej tradycyjnie ale równie intrygująco.

buty,lifestyle,converse-chuck-taylor-all-star,20306218-smallA na koniec… cętki 😉 Na luzie, kolorowo, z przymrużeniem oka – fajnie.