Vans Authentic – żywa legenda…

W tym artykule:

Wszystko zaczęło się w Kalifornii od Paula Van Doren i grupki jego przyjaciół, z którymi w latach 60. XX wieku założył manufakturę obuwniczą. Firma nie dysponowała żadnymi rezerwami i całkiem nietypowo, zdecydowała się na produkcję oraz sprzedaż swoich butów wyłącznie według napływających zleceń.

Czas realizacji zamówionego obuwia wynosił jeden dzień. Również tamtym czasie miała swój początek słynna, najbardziej popularna linia marki, którą firma produkuje do dnia dzisiejszego – Vans #44 (z czasem przemianowany na Vans Authentic).

Brand zyskał swoją rozpoznawalność dzięki solidnej, wulkanizowanej podeszwie oraz ponadczasowemu, klasycznemu fasonowi, który na zawsze zaczął się kojarzyć z iście kalifornijskim klimatem. Obuwie zostało wyposażone w liczne nowatorskie i praktyczne rozwiązania takie jak: podwójne szwy, wzmocnione noski buta zapewniające dużą odporność na zużycie. Modele z linii Vans Authentic, zostały szczególnie docenione przez pasjonatów skateboardingu, snowboardingu, surfingu oraz BMX. Ich mocna konstrukcja zyskała fanów nawet wśród profesjonalnych zawodników.

Z czasem, Vansy poza tym, że powszechnie uważane za porządne, solidne obuwie, stały się również prawdziwą ikoną miejskiego stylu i nieodłącznym elementem codziennych stylizacji. Lekka, elastyczna konstrukcja oraz zgrabny, wąski krój są gwarancją dużego komfortu użytkowania. Uniwersalność butów Vans sprawiła, że pokochali je zarówno mężczyźni jak i kobiety. Jednak w ostatnim czasie firma wyszła naprzeciw zróżnicowanym, dziewczęcym gustom, tworząc specjalną, damską linię obuwia. To buty podążające w printach, kolorach i zdobieniach za aktualnymi trendami modowymi, prezentowane w licznych, coraz to innych odsłonach.

Zobacz modele Vans Authentic dostępne w GaleriaMarek.pl:Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC Buty VANS AUTHENTIC