Trampki Tommy Hilfiger

W tym artykule:

Dziś jest Tommy

„Najpierw byli Geoffrey Beene, Bill Blass i Stanley Blacker. Później Calvin Klein, Perry Ellis i Ralph Lauren. Dziś jest Tommy” – to hasło jednej z kampanii marki Tommy Hilfiger. Mimo, że jest dość odważne, to trudno się z nim nie zgodzić. Potwierdzają to również liczby: 1200 sklepów z przychodami na poziomie 5-6 miliardów dolarów. Od wielu lat to właśnie Tommy Hilfiger wyznacza trendy w modzie, wytrwale lansując sportową elegancję.

Preppy z twistem

Jeśli nie znacie jeszcze pojęcia „Preppy z twistem”, najwyższy czas to zmienić. Chodzi oczywiście o styl preppy, czyli łączenie klasyki, jakości i elegancji z odrobiną sportu. Celem Hilfiger’a było nadanie odzieży i obuwiu charakteru. Nuda stylu amerykańskiego uniwersytetu miała zostać pokonana przez doskonałe połączenie wygody i elegancji.

T jak.. trampki!

I trzeba przyznać, że to się udało, bo dzisiaj trampki Tommy Hilfiger nosimy zarówno do najprostszych, codziennych stylizacji, jak i w połączeniu  z elegancką koszulą czy też garniturem. Buty te doskonale sprawdzają się bowiem nie tylko w casualowych lookach, ale i w eleganckich zestawieniach. Trampki Tommy Hilfiger to doskonała mieszanka stylu, jakości, świeżego wyglądu, wyrafinowanego smaku i niezwykłej wygody. To absolutny must have każdej szafy!