Weather Alert! Podniebnymi śladami Kenzo & Vans…

W tym artykule:

Połączenie oryginalnego, inspirującego wzornictwa z niecodzienną wygodą, to z pewnością cechy charakterystyczne tego duetu. Tym razem, na ulicach można poczuć iście niebiański klimat. Kontrastujące błyskawice, pastelowe chmurki i latające, surrealistyczne tygrysy, to trzy propozycje printów jakie możecie nosić na waszych ulubionych butach Vans.

Znajdziecie je w kolekcji jesień/zima 2013, ale z powodzeniem sprawdzą się również wiosenną porą. Ta wyjątkowa kolekcja jest dostępna w trzech modelach obuwia Vans: slip-on, Authentic oraz Chukka. Ostatni z wymienionych został wprowadzony do kolekcji Kenzo&Vans po raz pierwszy. Jeżeli jesteście zainteresowani wzbogaceniem swojej garderoby o te intrygujące buty, znajdziecie je w sklepach Kenzo oraz na Kenzo.com. Ceny za niecodzienne Vansy to minimum 90$ ale z racji trwających wyprzedaży, możecie je kupić w bardzo atrakcyjnych cenach już od 43$.

W ramach ciekawostek, warto wspomnieć o zabawnej, bardzo pomysłowej sesji zdjęciowej będącej dokumentacją ostatniej współpracy domu mody Kenzo i Vans. To seria zdjęć z „przymrużeniem oka” wykonana przez znanego nowojorskiego fotografa, Brianna Capozzi. Inspiracją dla projektu były programy z informacjami meteorologicznymi. Dlatego też, na fotografiach możemy zobaczyć modele i modelki wcielone w rolę „pogodynek” zapowiadających kapryśną i całkiem niecodzienną pogodę 😉

Today’s forecast: 24 hours of precipitation, cloudy weather with lightning before the end of the day. „Humidity is rising. Barometer’s getting low”… It’s raining Vans!
Pogoda na dzisiaj: 24 godziny opadów atmosferycznych, liczne zachmurzenia z błyskawicami pod koniec dnia. Duża wilgotność. Ciśnienie spada… To deszcz Vans!

Portfolio Brianna Capozzi: http://www.briannacapozzi.com/portfolio/photo/kenzo-x-vans-weather-alert
Picture_10

Picture_11

Picture_12

Picture_13

Picture_14

Picture_15

Picture_16

Picture_17

Picture_18

Picture_19

Picture_20

Picture_21

Picture_22