Trampki Pepe Jeans

W tym artykule:

London look od Pepe Jeans

Wszystko zaczęło się od sprzedaży dżinsów na straganie w zachodniej części Londynu, dziś marka jest jedną z najważniejszych w branży odzieży dżinsowej, wyznaczając modowe trendy. Fani pokochali ją za odwagę w eksperymentowaniu oraz niezwykłe wyczucie stylu. Kolekcje Pepe Jeans to jednak nie tylko fantastyczna odzież, ale również i buty.

Buty z charakterem

Pepe Jeans mocno akcentuje w kolekcjach swoje pochodzenie, promując tak zwany „london look”. Londyńskie stylizacje uzupełniają między innymi sneakersy i trampki. Z pozoru niedopasowane detale, dodają butom zadziornego charakteru oraz luzu. Wyraźnie widać inspiracje marki życiem ulicy i kulturą młodzieżową. Trampki Pepe Jeans to świetna propozycja dla wszystkich tych, którzy  szukają w modzie dynamiki i cenią sobie niepowtarzalny styl. To buty z charakterem, w których nie ma miejsca na kompromisy między modą a jakością. Są nie tylko unikatowe, ale również wykonane z najwyższą starannością.

Kontrast, luz, swoboda

Tak jak różnorodny jest Londyn, tak samo różnorodne są propozycje od Pepe Jeans. Różne style mieszają się z aktualnymi trendami ulicy, a wszystko to przy zachowaniu gwarancji maksymalnego komfortu. Jeśli cenisz sobie prostą formę połączoną z efektownymi detalami i nie masz nic przeciwko kontrastom, to trampki Pepe Jeans muszą dołączyć do twojej kolekcji. Nosiła je sama Kate Moss, więc chyba jest to całkiem niezła rekomendacja.